Gwarancja jakości

Gwarancja Jakości - już od niespełna 15 lat!

Buttimer Engineering w Polsce wraz ze swoją macierzystą firmą E. Buttimer & Co. Ltd (Irlandia) szczyci się ponad czterdziestoletnim doświadczeniem w zakresie budowy obiektów oraz dostawy urządzeń do mechanicznego przenoszenia i magazynowania towarów sypkich, linii czyszczenia nasion oraz wytwórni pasz.

Buttimer Engineering posiada biura w trzech lokalizacjach: Tipperary, Irlandia (siedziba), Birmingham, Anglia oraz Warszawa, Polska. Dysponujemy dużym zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów oraz projektantów, jak również project managerów i nadzorców prac nad wznoszeniem obiektów. Niektórzy z naszych pracowników posiadają ponad czterdziestoletnie doświadczenie w przemyśle. Nasza firma posiada doświadczenie w dostawie obiektów „pod klucz” począwszy od projektu koncepcyjnego poprzez instalacje aż po końcowy rozruch jednostki, co ukazuje lista naszych ostatnich projektów.

Nasz zespół pracujący w Polsce składa się z młodych i entuzjastycznych inżynierów, których wiedza i doskonała znajomość branży poparta jest doświadczeniem z Irlandii. Wszystko to sprawia, iż możemy być idealnym dostawcą Państwa projektu.

 

 

 


cimbria

Ponadto, od wielu lat współpracujemy z duńską firmą CIMBRIA. Jesteśmy jej wyłącznym przedstawicielem na polskim rynku.  Oferujemy m.in. suszarnie do zboża, czyszczalnie do zboża oraz urządzenia transportowe.

Produkty A-Z

Produkty

Oferujemy Państwu szeroką gamę wysokiej jakości urządzeń.

Referencje

Referencje

Przykładowe realizacje Grupy Buttimer.

Strefa wiedzy

Strefa wiedzy

Polecamy zapoznanie się ze strefą wiedzy.