Informacje o firmie Buttimer

Gwarancja Jakości - już od 10 lat!

Buttimer Polska wraz ze swoją macierzystą firmą E. Buttimer & Co. Ltd (Irlandia) szczyci się ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w zakresie budowy obiektów oraz dostawy urządzeń do mechanicznego przenoszenia i magazynowania towarów sypkich, linii czyszczenia nasion oraz wytwórni pasz.

Buttimer Group posiada biura w dwóch lokalizacjach: Tipperary, Irlandia (siedziba) oraz Warszawa, Polska. Dysponujemy dużym zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów oraz projektantów, jak również project managerów i nadzorców prac nad wznoszeniem obiektów. Niektórzy z naszych pracowników posiadają ponad trzydziestoletnie doświadczenie w przemyśle. Nasza firma posiada doświadczenie w dostawie obiektów „pod klucz” począwszy od projektu koncepcyjnego poprzez instalacje aż po końcowy rozruch jednostki, co ukazuje lista naszych ostatnich projektów.

Nasz zespół pracujący w Polsce składa się z młodych i entuzjastycznych inżynierów, których wiedza i doskonała znajomość branży poparta jest doświadczeniem z Irlandii. Wszystko to sprawia, iż możemy być idealnym dostawcą Państwa projektu.

Do pracy nad Państwa projektem proponujemy podjęcie współpracy z grupą doświadczonych dostawców t.j. Cimbria, Cimbria Heid, Morillon oraz PTN.

 

 


cimbria

Od ponad 15 lat współpracujemy z duńską firmą CIMBRIA. Jesteśmy jej wyłącznym przedstawicielem na polskim rynku.  Oferujemy m.in. suszarnie do zboża, czyszczalnie do zboża oraz urządzenia transportowe.