Gwarancja jakości

Gwarancja Jakości - już od 15 lat!

Buttimer Engineering w Polsce wraz ze swoją macierzystą firmą E. Buttimer & Co. Ltd (Irlandia) szczyci się ponad czterdziestoletnim doświadczeniem w zakresie budowy obiektów oraz dostawy urządzeń do mechanicznego przenoszenia i magazynowania towarów sypkich, w tym biomasy, linii czyszczenia i zaprawiania nasion oraz wytwórni pasz.

Buttimer Engineering posiada biura w trzech lokalizacjach: Tipperary, Irlandia (siedziba), Birmingham, Anglia oraz Warszawa, Polska. Dysponujemy dużym zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów oraz projektantów, jak również project managerów i inzynierów nadzorujących prace nad wznoszeniem obiektów. Niektórzy z naszych pracowników posiadają ponad czterdziestoletnie doświadczenie w przemyśle. Nasza kadra posiada bogatą wiedzę w dostawie obiektów „pod klucz” począwszy od projektu koncepcyjnego poprzez instalacje i prace elektryczne aż po końcowy rozruch jednostki, co ukazuje lista naszych ostatnich projektów.

Nasz zespół pracujący w Polsce składa się z młodych i entuzjastycznych inżynierów, których wiedza i doskonała znajomość branży poparta jest doświadczeniem zdoytm w Polsce, Irlandii i na terenie Europy.

Ciągły rozwój firmy pozwolił na rozbudowę naszego inżynieryjnego zaplecza, Buttimer Engineering posiada swój własny zakład produkcji konstrukcji stalowych i urządzeń w Piątku. Dzieki temu możemy szybko sprostać wymaganiom klienta i dostarczyć kompleksowe rozwiązania.

Buttimer nieustannie pracuje nad swoim systemem zarządzania jakością co potwierdza certyfikatem ISO i jednocześnie spełnia normy dotyczące EN ISO 9001:2015.

Wszystko to sprawia, iż możemy być idealnym dostawcą Państwa projektu.

 

 

 


cimbria

Ponadto, od wielu lat współpracujemy z duńską firmą CIMBRIA. Jesteśmy jej wyłącznym przedstawicielem na polskim rynku.  Oferujemy m.in. suszarnie do zboża, czyszczalnie do zboża oraz urządzenia transportowe.

Produkty A-Z

Produkty

Oferujemy Państwu szeroką gamę wysokiej jakości urządzeń.

Referencje

Referencje

Przykładowe realizacje Grupy Buttimer.

Strefa wiedzy

Strefa wiedzy

Polecamy zapoznanie się ze strefą wiedzy.