Magazynowanie materiałów sypkich i zboża - magazyny zbożowe

Od czasu powstania firmy w Irlandii, Buttimer rozwinął własne rozwiązania dla sektora magazynowania i transportu, które są obecnie dostępne dla klientów. Magazynowanie towarów sypkich - magazyny zbożowe - to jedne z działów firmy Buttimer.

Magazynowanie materiałów sypkich – magazyny zbożoweKorzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia Buttimer oferuje następujące usługi:

  • Opracowanie koncepcji
  • Projekty baz magazynowych
  • Montaż
  • Koordynacja i nadzór nad montażem
  • Uruchomienie obiektów

Podczas projektowania obiektów magazynowych zwracamy dużą uwagę na zużycie energii, zajmowaną powierzchnie oraz  wszechstronność zastosowania obiektu przy najkorzystniejszym zestawieniu cenowym.

SILOSY ZBOŻOWE/ ZBIORNIKI - Magazyny zbożowe

Oferujemy szeroki wachlarz zbiorników płaskodennych począwszy od 49 do 19 718m3  oraz lejowych od 55 do 1 677 m3. dostępność  ponad dwudziestu wymiarów średnic silosów pozwala na dobór właściwego dla Państwa rozwiązania i posadowienia obiektu w terenie. Zbiorniki z blachy falistej wykonane są w standardzie DIN 1055 z powłoką cynku min 450g/m2.

W naszej ofercie znajdują się również następujące urządzenia:

 

Suszarnia do ziarna

Oferujemy szeroka gamę suszarni znanej Duńskiej firmy Cimbria. Suszarnia do ziarna - ich wydajność i rodzaj dopasowujemy do potrzeb naszych klientów. Oprócz standardowych suszarni, proponujemy nową koncepcję suszarni G2010.

Więcej...

Czyszczalnie

W naszej ofercie znajdują się sitowe czyszczalnie Cimbria służące zarówno do czyszczenia wstępnego jak i właściwego. zakres wydajności od 2,5 t/h do 500 t/h pozwala na zastosowanie ich w liniach branży nasiennej, gospodarstwach rolnych, obiektach przemysłowych jak i również w  dużych instalacjach portowych.

Więcej...

Urządzenia transportowe, urządzenia portowe

Nasza oferta obejmuje szeroka gamę urządzeń transportowych oraz urządzeń portowych począwszy od małych wydajności dla branży nasienniczej a skończywszy na przemysłowym transporcie towarów o wydajności przekraczającej nawet
1000 t/h.

Więcej...

Instalacje do biomasy

Oferowane przez Buttimer usługi dotyczą przede wszystkim projektowania pojedynczych jak i pod klucz instalacji do biomasy, urządzeń zgodnie z potrzebami Klienta, dostawy urządzeń oraz montażu, automatyki i rozruchu.

Więcej...

Zbiorniki zbożowe – nowoczesne silosy na zboże

W Buttimer oferujemy najwyższej jakości zbiorniki na zboże – silosy zbożowe wspierające bezpieczne przechowywanie zbóż różnych typów. Zapewniamy kompleksową obsługę związaną z dostarczeniem najlepszych konstrukcji do magazynowania zboża!

Więcej...

Magazyny płaskie – najlepszej jakości magazyny nasion i magazyny zboża

W naszej firmie Buttimer oferujemy Klientom nowoczesne rozwiązania w dziedzinie magazynowania produktów sypkich produktów sypkich. Nasze magazyny nasion oraz magazyny zboża zapewniają optymalną ochronę dla przechowywanych w nich surowców, zabezpieczając je zarówno przed stratami ilościowymi, jak również jakościowymi, które wywołane są przez niekorzystne czynniki.

Więcej...

 


cimbriaOd ponad 15lat współpracujemy z duńską firmą Cimbria. Jesteśmy jej przedstawicielem na polskim rynku.  Oferujemy suszarnie, czyszczalnie oraz urządzenia transportowe.