Urządzenia do przemysłu nasienniczego

Nasza oferta obejmuje urządzenia oraz kompletne linie do czyszczenia nasion. Bazując na rozwiązaniach firmy Cimbria Heid możemy dostarczyć linie stacjonarne jak i również projektujemy linie mobilne montowane na samochodach lub przyczepach.

Cimbria projektuje i produkuje całą gamę maszyn do obróbki materiału siewnego oraz urządzeń i rozwiązań dla wszystkich rodzajów czyszczenia i sortowania (czyszczalnie do zboża, tryjery, stoły grawitacyjne itp.). Dostarczamy urządzenia do zakładów przetwórczych dla różnych rodzajów ziaren, zbóż, nasion oleistych, nasion traw, ryżu, roślin strączkowych, nasion ogrodowych i innych nasion handlowych, zdolnych do pracy w każdych warunkach klimatycznych na całym świecie. Dostarczamy kompletne linie technologiczne do obróbki nasion o wydajnościach dostosowanych do potrzeb naszych klientów.

Gruntowne doświadczenie techniczne inżynierii i dogłębnej znajomości produktów pozwala nam na dostarczanie rozwiązań do czyszczenia, sortowania i ulepszania właściwości różnych nasion i produktów zbożowych. Oferujemy doradztwo i projektowanie dla wszystkich rodzajów i celów czyszczenia, różnych produktów.

Zobacz nasze produkty


Wróć