Masowy transport towarów sypkich – Buttimer

Jedną z branż, której Buttimer Polska poświęca wiele uwagi i zaangażowania to Masowy Transport Towarów Sypkich. Projektujemy i budujemy kompletne linie technologiczne wykorzystywane w transporcie, magazynowaniu oraz podawaniu biomasy i innych materiałów sypkich.

Transport materiałów sypkich

Transport materiałów sypkich ma ogromne znaczenie, zarówno w branży rolniczej, transportowej, jak i w przemyśle. Koszty związane z utratą czasu, jaki trzeba poświęcić chociażby na prace załadunkowe czy przeładunkowe sprawiają, że inwestorzy coraz częściej inwestują w rozwiązania, które pozwolą na podniesienie wydajności, zwiększenie mocy przerobowych oraz skuteczniejszy transport.

Więcej...

Porty - urządzenia - załadunek i rozładunek statków

Od samego początku Buttimer  stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i oferować im  projekty oraz rozwiązania przystosowane konkretnie pod ich potrzeby oraz warunki terenowe. W naszej ofercie posiadamy urządzenia portowe do rozładunku statków oraz umożliwiające załądunek statku,  Wykonujemy projekty pod klucz w zakresie opracowania koncepcji, wykonania projektu,  projektu indywidualnych urządzeń, wykonawstwa i montażu systemów do rozładunków, załadunków statków oraz całej infrastruktury transportu i magazynowania na nabrzeżu.

Więcej...

Kopalnie Kruszyw

Buttimer rozwinął własne rozwiązania dla Transportu Towarów Sypkich. Oferta nasza zawiera  projekty oraz rozwiązania przystosowane konkretnie pod  potrzeby klienta oraz występujące warunki terenowe. Wykonujemy projekty pod klucz w zakresie opracowania Koncepcji, Projektu indywidualnych urządzeń, Wykonawstwa i Montażu systemów do  transportowania kruszyw.

Więcej...

Elektrownie

Buttimer  stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i oferować im  projekty oraz rozwiązania przystosowane konkretnie pod ich potrzeby oraz warunki terenowe.

Więcej...

Rękawy Załadowcze

Bezpyłowe Rękawy Załadowcze Moduflex firmy Cimbria mają konstrukcję modułową, która pozwala łatwo dobrać odpowiedni zestaw pod wymagania każdego użytkownika. W przypadku zmian co do długości, typu wylotu itd. lub uszkodzenia elementów, łatwo i przy niskim koszcie można dokonać naprawy lub nowego dostosowania.

Więcej...

Kosze do portów – praktyczne kosze do rozładunku

Buttimer zapewnia dostęp do najwyższej jakości wyposażenia przeznaczonego do rozładunku w portach, magazynach oraz w innych obiektach magazynowych – teraz także dla Klientów w Polsce. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem oraz usługami!

Więcej...

Przenośniki – przenośnik do biomasy, zboża, pelletu, drewna i innych ładunków

W firmie Buttimer oferujemy naszym Klientom najwyższej jakości urządzenia transportowe przeznaczone do przenoszenia różnych rodzajów ładunków. Wraz z nami transport jest jeszcze bardziej efektywny!

Więcej...

Przenośniki – przenośnik do biomasy, ścinek, trocin, zrąbek

Nasza firma Buttimer oferuje najwyższej jakości przenośniki do transportu różnych ładunków – w naszym asortymencie znalazły się także takie urządzenia jak przenośnik do biomasy, ścinek, przenośnik do trocin oraz przenośnik do zrąbek. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty!

Więcej...

Instalacje do biomasy

Oferowane przez Buttimer usługi dotyczą przede wszystkim projektowania pojedynczych jak i pod klucz instalacji do biomasy, urządzeń zgodnie z potrzebami Klienta, dostawy urządzeń oraz montażu, automatyki i rozruchu.

Więcej...