Strefa wiedzy

Polecamy zapoznanie się ze strefą wiedzy, w którym są zamieszczane ważne wskazówki i informacje odnośnie produktów firmy Buttimer.  

Przenośniki

Nieodłącznym elementem obiektów magazynowych są oferowane przez Buttimer m.in. urządzenia do transportu towarów sypkich duńskiej firmy Cimbria, tj. przenośniki łańcuchowe, przenośniki taśmowe oraz przenośniki ślimakowe czy podnośniki kubełkowe.  

Czytaj więcej

Silosy zbożowe –co warto wiedzieć

Prawidłowe przechowywanie ziarna to proces niezbędny technologicznie, aby zachować jego wysoką jakość. Niestety podczas niewłaściwego przechowywania ziarna mogą powstawać ogromne straty zarówno ilościowe jak i jakościowe.

Czytaj więcej

Czyszczalnie

Czyszczalnie oferowane przez firmę Buttimer Polska to specjalistyczne urządzenia do oczyszczania  wstępnego i dokładnego różnego rodzaju zbóż, nasion oleistych i traw. Każda z proponowanych przez Buttimer Polska czyszczalni charakteryzuje się wysoką wydajnością, odpornością na usterki i zastosowaniem najnowszych technologii. 

Czytaj więcej...

Suszarnie

Suszarnie z serii Eco Master są najlepszym sposobem na uzyskanie wysokiej jakości produktu suchego. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, suszarnie umożliwiają osiągniecie doskonałych efektów przy niskim zużyciu energii cieplnej i elektrycznej. 

Czytaj więcej