Instalacje do biomasy

Instalacje do transportu Biomasy w Buttimer Engineering

Buttimer Engineering jako firma międzynarodowa szczyci się ponad 40-letnim doświadczeniem w dostarczaniu usług na rynek biomasy i energetyki. Jesteśmy znani z naszej specjalistycznej wiedzy dotyczącej mechanicznego transportu towarów sypkich,  doświadczenie i kompetencje okazały się bardzo użyteczne w sektorze energetycznym, a szczególnie biomasy, gdzie przetwarzanie i transport odpadów w postaci materiałów sypkich jest jednym z kluczowych elementów. Oferowane przez nas usługi dotyczą przede wszystkim projektowania instalacji, urządzeń zgodnie z potrzebami Klienta, dostawy urządzeń oraz montażu, automatyki i rozruchu.

Na przestrzeni lat zajmowaliśmy się wyposażaniem i montażem urządzeń w zakładach przemysłowych, modernizacjami, serwisami w czasie przerw technologicznych oraz zarządzaniem projektami wielu różnych instalacji wytwórczych. Instalacje wykonane to przede wszystkim gazowe, olejowe, przeznaczone do biomasy,  w elektrowniach wodnych jak i w spalarniach odpadów czy elektrociepłowniach.

Nasze możliwości obejmują precyzyjny projekt, produkcję, montaż oraz rozruch urządzeń do transportu materiałów sypkich o najwyższych standardach technologicznych jak i bezpieczeństwa.  Bazując na naszym etosie szybkiego rozwiązywania problemów i naszym zespole projektantów, Buttimer Engineering jest kompetentnym partnerem w zapewnieniu fachowej wiedzy i usług dotyczących rozwiązań technologicznych dla paliw i materiałów odpadowych w sektorach wytwarzania energii.

 


Wróć