Branże w firmie Buttimer

Buttimer Engineering od wielu lat specjalizuje się w Projektowaniu, Doradztwie i Wykonawstwie obiektów w obrębie takich sektorów przemysłu jak Masowy Transport Towarów Sypkich, Nasiennictwo, Magazynowanie, Produkcja Konstrukcji stalowych czy Wytwórnia Pasz.  

Masowy Transport Towarów Sypkich

Od samego początku Buttimer  stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i oferować im  projekty oraz rozwiązania przystosowane konkretnie pod ich potrzeby oraz warunki terenowe.Technologie transportu transportu towarów sypkich to nasza specjalność.

PORTY / RĘKAWY ZAŁADOWCZE / KOPALNIE KRUSZYW/BIOMASA

Czytaj więcej

Nasiennictwo

Nasza oferta obejmuje urządzenia oraz kompletne linie dla przemysłu nasiennego. Bazując na rozwiązaniach firmy Cimbria Heid możemy dostarczyć  linie stacjonarne jak i również projektujemy linie mobilne montowane na samochodach lub przyczepach.

Czytaj więcej

Magazynowanie

Od czasu powstania firmy w Irlandii, Buttimer rozwinął własne rozwiązania dla sektora magazynowania i transportu, które są obecnie dostępne dla klientów.

SILOSY / SUSZARNIE / PRZENOŚNIKI/INSTALACJE DO BIOMASY

Czytaj więcej

Wytwórnia Pasz

Posiadając własne rozwiązania i wieloletnie doświadczenie firma Buttimer Engineering oferuje budowę nowych wytwórni pasz, modernizację istniejących czy ich rozbudowę.

Czytaj więcej

Serwis i części zamienne

W trosce o Klienta zapewniamy szybki czas reakcji.

Czytaj więcej

Elektryka i Automatyka

Nasz zespół stanowią wykwalifikowani i doświadczeni inżynierowie w inżynierii elektrycznej, automatyce i instalacjach elektrycznych dla wielu różnych gałęzi przemysłu.

Czytaj więcej