Branże w firmie Buttimer

Buttimer Engineering od wielu lat specjalizuje się w Projektowaniu, Doradztwie i Wykonawstwie obiektów w obrębie takich sektorów przemysłu jak Masowy Transport Towarów Sypkich, Nasiennictwo, Magazynowanie czy Wytwórnia Pasz.  

Masowy Transport Towarów Sypkich

Od samego początku Buttimer  stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i oferować im  projekty oraz rozwiązania przystosowane konkretnie pod ich potrzeby oraz warunki terenowe.Technologie transportu transportu towarów sypkich to nasza specjalność.

PORTY / RĘKAWY ZAŁADOWCZE / KOPALNIE KRUSZYW

Czytaj więcej

Nasiennictwo

Nasza oferta obejmuje urządzenia oraz kompletne linie dla przemysłu nasiennego. Bazując na rozwiązaniach firmy Cimbria Heid możemy dostarczyć  linie stacjonarne jak i również projektujemy linie mobilne montowane na samochodach lub przyczepach.

Czytaj więcej

Magazynowanie

Od czasu powstania firmy w Irlandii, Buttimer rozwinął własne rozwiązania dla sektora magazynowania i transportu, które są obecnie dostępne dla klientów.

SILOSY / SUSZARNIE / PRZENOŚNIKI

Czytaj więcej

Wytwórnia Pasz

Posiadając własne rozwiązania i wieloletnie doświadczenie firma Buttimer Engineering oferuje budowę nowych wytwórni pasz, modernizację istniejących czy ich rozbudowę.

Czytaj więcej

Serwis i części zamienne

W trosce o Klienta zapewniamy szybki czas reakcji.

Czytaj więcej

Elektryka i Automatyka

Nasz zespół stanowią wykwalifikowani i doświadczeni inżynierowie w inżynierii elektrycznej, automatyce i instalacjach elektrycznych dla wielu różnych gałęzi przemysłu.

Czytaj więcej