Przenośniki – przenośnik do biomasy, zboża, pelletu, drewna i innych ładunków

W firmie Buttimer oferujemy naszym Klientom najwyższej jakości urządzenia transportowe przeznaczone do przenoszenia różnych rodzajów towarów sypkich. Wraz z nami transport jest jeszcze bardziej efektywny!

We współpracy z najlepszymi producentami, w tym między innymi z duńską firmą Cimbria, dostarczamy Państwu nowoczesne rozwiązania w dziedzinie transportu towarów sypkich.

Specjalizujemy się przede wszystkim w transporcie materiałów sypkich, które stosowane są w branży nasienniczej, portowej, przemyśle ciężkim, a także w innych branżach.

W naszej ofercie znalazły się:

  • przenośniki do biomasy
  • przenośniki do zbóż i nasion
  • przenośniki do rzepaku
  • przenośniki do drewna
  • przenośniki do pelletu

Powyższe rodzaje ładunków mogą sprawiać dużo trudności w efektywnym transporcie, dlatego też naszym Klientom zapewniamy pełną i fachową obsługę w doborze optymalnych rozwiązań wraz z usługą projektowania, montażu, a także uruchomienia instalacji transportowych.

Dostarczamy poniższe rodzaje urządzeń:

  • przenośniki taśmowe
  • podnośniki kubełkowe
  • przenośniki łańcuchowe
  • przenośniki ślimakowe

Dostępne w naszym asortymencie przenośniki mogą być wykorzystywane również do transportu innego rodzaju ładunków. Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Rodzaje przenośników w ofercie firmy Buttimer

Przenośniki taśmowe są jednymi z najczęściej wybieranych w naszej ofercie. Doskonale sprawdzają się jako przenośnik do zboża, przenośnik do nasion, przenośnik do rzepaku, a także mogą być stosowane jako przenośnik do drewna oraz przenośnik do pelletu. Szybko i wydajnie przenoszą ładunki na taśmach.

Podnośniki kubełkowe doskonale sprawdzają się przy transporcie pionowym – te o konstrukcji zamkniętej zapewniają optymalną ochronę dla ładunków.

Dostarczamy także przenośniki łańcuchowe – stosowane często jako przenośnik pelletu czy przenośnik drewna. Przenośniki te składają się z powtarzających się modułów – mogą być stosowane w transporcie poziomym i ukośnym.

Polecamy również przenośniki ślimakowe, które zapewniają wydajny transport materiałów sypkich różnych rodzajów, w tym także surowców spożywczych. Są one wyposażone w ślimak, który podnosi ładunki poziomo albo w pochyle.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszym asortymentem oraz ze świadczonymi przez naszą firmę usługami, zachęcamy do skontaktowania się z nami – odpowiemy na wszystkie z Państwa pytań wyczerpująco.

Buttimer – nowoczesne przenośniki zboża, nasion, przenośniki drewna oraz przenośniki pelletu – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!


Wróć