Przenośniki – przenośnik do biomasy, ścinek, trocin, zrąbek

Nasza firma Buttimer oferuje najwyższej jakości przenośniki do transportu różnych ładunków – w naszym asortymencie znalazły się także takie urządzenia jak przenośnik do ścinek, przenośnik do trocin oraz przenośnik do zrąbek. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty!

Buttimer to zaawansowane rozwiązania w dziedzinie transportu zróżnicowanych ładunków w wielu branżach, w tym przede wszystkim ładunków sypkich. Dostarczamy urządzenia portowe, przemysłowe i magazynowe, które przeznaczone są zarówno do transportu o małej wydajności, jak również do przemysłowego transportu towarów.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy Klientom dostęp do najlepszej jakości rozwiązań od uznanych producentów, w tym między innymi od firmy Cimbria z Danii, której wyposażenie wybierane jest przez inwestorów na całym świecie.

W naszym asortymencie znalazły się:

  • przenośniki ścinek
  • przenośniki trocin
  • przenośniki zrąbek

Zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje dobór odpowiednich rozwiązań, sprzedaż, montaż, a także uruchomienie instalacji i urządzeń – współpraca z naszą firmą Buttimer to gwarancja pełnego zadowolenia z inwestycji!

Rodzaje przenośników w ofercie firmy Buttimer

Naszym Klientom oferujemy najwyższej jakości przenośniki o różnych konstrukcjach, które mogą być używane jako przenośnik na trociny, przenośniki do ścinek oraz przenośniki do zrąbek w różnych branżach przy transporcie wewnętrznym oraz zewnętrznym.

Dostarczamy takie rodzaje przenośników jak:

  • przenośniki taśmowe
  • podnośniki kubełkowe
  • przenośniki łańcuchowe
  • przenośniki ślimakowe

Dobór odpowiedniego rodzaju przenośnika pozwala na uzyskanie maksymalnej efektywności oraz wydajności realizowanych procesów, dlatego też nasi pracownicy służą fachową pomocą przy składaniu zamówienia.

Przenośniki dostępne w naszym asortymencie pozwalają na prowadzenie transportu poziomego, pionowego, a także transportu ukośnego w zależności od indywidualnych potrzeb Klientów, a także przestrzeni, w których mają być realizowane prace transportowe.

Wszystkie przenośniki znajdujące się w naszym asortymencie wykonane są z najwyższej jakości materiałów, w tym między innymi ze stali ocynkowanej, dlatego też gwarantują wysoką wytrzymałość i trwałość na lata.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszym asortymentem, a także usługami, zachęcamy do skontaktowania się z nami – służymy fachowym doradztwem.

Buttimer – przenośnik ścinek, przenośnik trocin, przenośnik zrąbek – zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą!


Wróć