Porty - urządzenia - załadunek i rozładunek statków

Od samego początku Buttimer stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i oferować im projekty oraz rozwiązania przystosowane konkretnie pod ich potrzeby oraz warunki terenowe. Wykonujemy projekty pod klucz w zakresie opracowania koncepcji, wykonania projektu, projektu indywidualnych urządzeń, wykonawstwa i montażu systemów do rozładunków, załadunków statków oraz całej infrastruktury transportu i magazynowania na nabrzeżu.

Projektujemy i dostarczamy Urządzenia do Załadunku Statków/Magazynów dla szerokiej gamy produktów i zastosowania. Buttimer oferuje jednostki mobilne (DML), szynowe (RML) oraz stacjonarne.

Urządzenia do rozładunku statków

Urządzenia do rozładunku statków Buttimer oferuje Mobilne Kosze (DML i RML) służące do załadunku wagonów, samochodów lub taśmociągów. Urządzenia te będące w pełni naszym projektem mogą służyć do rozładunku wszelkiego rodzaju towarów sypkich zarówno lekkich jak i ciężkich. Dostarczane są w różnych konfiguracjach i rozmiarach. W zależności od aplikacji wyposażone są w system aspiracji, własny napęd, rękawy załadowcze Cimbria Moduflex, własne zasilanie, kabinę operatorską oraz opatentowany przez nas hydrauliczny system poziomowania jednostki by nie była narażona na wykręcanie konstrukcji. Tego typu urządzenia pracują zarówno w Polsce, Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Ponadto firma zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń załadunkowych oraz składujących. Są to przenośniki taśmowe przeznaczone do transportu wszelkiego rodzaju materiałów sypkich które w zależności od aplikacji można wyposażyć w teleskopowe ramię, własny napęd, napęd do ruchu zakrężnego, w nasz hydrauliczny system unoszenia konstrukcji oraz rękawy załadowcze zapobiegające pyleniu. Do załadunku statków lub magazynów bezpośrednio z ciężarówek w naszej ofercie znajdują się przenośniki przyjęciowe (MBF) o szerokości ponad 3m. Urządzenia te o wolnym posuwie taśmy pełnią rolę bufora, pozwalając na całkowite rozładowanie ciężarówki w ciągu poniżej 3 min i podają produkt dalej na kolejne urządzenie załadowcze.

Buttimer projektuje i i/lub dostarcza przenośniki do przeładunku, teleskopowe ramiona, urządzenia do załadunku i rozładunku statków i wiele innych urządzeń związanych z portami.

Buttimer oferuje szeroką gamę urządzeń i zastosowań:

  • Mobilne Kosze do Rozładunku statków DML
  • Szynowe Kosze do Rozładunku statków RML
  • Urządzenia do Załadunku statków
  • Urządzenia do Załadunku magazynów
  • Urządzenia do Hałdowania
  • Urządzenia Transportowe
  • Mobilne Przenośniki Przyjęciowe MBF

Poniższe linki prezentują przykladowe urządzenia podczas pracy:


Wróć