Kosze do portów – praktyczne kosze do rozładunku

Buttimer zapewnia dostęp do najwyższej jakości wyposażenia przeznaczonego do rozładunku w portach, magazynach oraz w innych obiektach magazynowych – teraz także dla Klientów w Polsce. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem oraz usługami!

W naszej firmie doskonale zdajemy sobie sprawę z roli, jaką pełni nowoczesny transport morski, dlatego dostarczamy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania, które pozwalają na szybkie, wydajne i oszczędne realizowanie pełnej gamy zadań.

Właśnie dlatego Buttimer stworzył przy zastosowaniu najnowszej technologii specjalistyczne kosze do portów, które pozwalają na prowadzenie prac jeszcze efektywniej dla szerokiej gamy produktów. Nasze kosze załadowcze oraz kosze rozładunkowe to sprawdzony wybór dla każdego rodzaju ładunku!

Kosze portowe DOCKSOLID – szeroki wybór modeli

Wyposażone w nowoczesne kosze przyjęciowe porty pozwalają na jeszcze efektywniejsze bezpyłowe przyjęć towarów różnych typów.

Buttimer oferujemy przede wszystkim kosze przyjęciowe przeznaczone do szybkiej obsługi towarów sypkich; dostarczamy kosze do rozładunku materiałów sypkich, w tym do rozładunku na wagony, samochody czy przenośniki.

W naszym asortymencie znalazły się:

  • mobilne kosze do rozładunku statków
  • szynowe kosze do rozładunku statków
  • kosze stacjonarne

Nasze kosze przyjęciowe są oferowane w różnych wariantach, dlatego można dostosować je specjalnie do konkretnych zadań i w pełni do potrzeb klienta. Jednostki te wyposażone są w nowoczesny system aspiracji bezpieczny dla środowiska, opatentowany przez firmę innowacyjny układ sterowania pozwalający na swobodne i skuteczne manewry jednostek oraz w zasilanie, napęd, rękawy załadowcze, kabinę operatorską czy hydrauliczny system poziomowania jednostki.

Klientom dostarczamy również innego rodzaju instalacje oraz urządzenia wspomagające załadunek i rozładunek towarów – służymy fachową pomocą w doborze tych przystosowanych pod konkretne potrzeby i warunki.

Buttimer – kompleksowe rozwiązania rozładunkowo-załadunkowe

W Buttimer naszym głównym celem jest dostarczanie Klientom kompleksowych rozwiązań rozładunkowo-załadunkowych w transporcie morskim czy innym przemyśle ciężkim. Zapewniamy pełną obsługę, która obejmuje przygotowanie koncepcji oraz projektu technologii, a także dobór i , montaż odpowiednich konstrukcji wraz z ich uruchomieniem.

Nasi wyspecjalizowani inżynierowie oraz ekipy montażowe mogą zapewnić Państwu obsługę zawsze na najwyższym poziomie – indywidualnie dopasowaną do konkretnych potrzeb.

W razie dodatkowych pytań dotyczących naszej oferty w ramach załadunku i rozładunku w portach stale pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Buttimer – kosze na terminal do rozładunku – zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Wybierz właściwy kosz na swój terminal !


Wróć