Transport materiałów sypkich

Dostarczane przez naszą firmę przenośniki do rozładunku oraz przenośniki do załadunku to wyłącznie najwyższej jakości urządzenia, które pozwalają na prowadzenie prac jeszcze efektywniej, wydajniej, a także bezpieczniej.

Projektujemy i budujemy systemy transportu taśmowego, łańcuchowego i inne. Budujemy kompletne linie technologiczne które wykorzystywane są w transporcie, podawaniu i magazynowaniu biomasy i innych materiałów sypkich.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz szerokie rozeznanie w transporcie ciagłym powodują, że możemy zapewnić Klientom pełną obsługę dopasowaną indywidualnie do konkretnych wymagań, budżetów, miejsca realizacji inwestycji. Z naszych usług skorzystało już wiele firm w Polsce – mamy nadzieję, że Państwo także dołączą do ich grona!

Współpracujemy z najlepszymi producentami wyposażenia takiego jak przenośnik rozładunkowe oraz przenośnik załadunkowe, aby zapewniać naszym Klientom dostęp do sprawdzonego asortymentu stosowanego w wielu branżach. Jednym z naszych stałych dostawców jest firma Cimbria z Danii, której urządzenia wykorzystywane są w transporcie w wielu krajach na całym świecie.

Jeśli także chcą Państwo zamówić przenośnik do załadunku lub przenośnik do rozładunku, nasi pracownicy służą fachowym wsparciem w doborze odpowiednich rozwiązań. Zachęcamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji.

Buttimer – przenośniki załadunkowe i przenośniki rozładunkowe – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Transport materiałów sypkich ma ogromne znaczenie, zarówno w branży rolniczej, transportowej, jak i w przemyśle. Koszty związane z utratą czasu, jaki trzeba poświęcić chociażby na prace załadunkowe czy przeładunkowe sprawiają, że inwestorzy coraz częściej inwestują w rozwiązania, które pozwolą na podniesienie wydajności, zwiększenie mocy przerobowych oraz skuteczniejszy transport.


Firma Buttimer oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie precyzyjnego transportu materiałów sypkich. Proponujemy produkty, które mogą wykorzystywane we wszelkiego rodzaju halach, magazynach przemysłowych i rolniczych, centrach logistycznych. Nasze urządzenia transportowe znajdują również zastosowanie przy pracach nietypowych, jak: rozładunek i załadunek statków.

Oferujemy wszechstronną pomoc, począwszy od prac projektowych, poprzez wdrożenie i montaż, a na optymalizacji oraz serwisie kończąc. Wszystkie systemy projektujemy na indywidualne zamówienie, biorąc pod uwagę życzenia klienta, specyfikację pozostałych urządzeń, czas realizacji oraz możliwości finansowe.

Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości komponentów, w tym stali ocynkowanej (zabezpieczonej antykorozyjnie), a także urządzeń kontrolno-pomiarowych oraz sterowniczych jesteśmy w stanie wykonać nawet najtrudniejsze zadania. Oferujemy między innymi projektowanie oraz montaż przenośników: kubełkowych, łańcuchowych, ślimakowych oraz taśmowych.

Systemy transportujące materiały to:

- sposób na usprawnienie transportu materiałów sypkich,
- oszczędność czasu oraz pieniędzy,
- nowoczesne i praktyczne rozwiązania,
- projektowanie i wykonawstwo na indywidualne zamówienie,
- dokonała wydajność przy rozsądnej cenie.

Zobacz tematy pokrewne:

  • Urządzenia do rozładunku i załadunku statków
  • Kopalnie Kruszyw
  • Elektrownie
  • Rękawy Załadowcze
  • Kosze do portów
  • Przenośniki
  • Przenośniki – przenośnik do ścinek, trocin, zrąbek

  • Wróć