Zbiorniki zbożowe – nowoczesne silosy na zboże

W Buttimer oferujemy najwyższej jakości zbiorniki (zbożowe) na zboże – silosy zbożowe wspierające bezpieczne przechowywanie zbóż różnych typów. Zapewniamy kompleksową obsługę związaną z dostarczeniem najlepszych konstrukcji do magazynowania zboża!

Tylko prawidłowo przechowywane zboża są w stanie zachować swoje właściwości. Niewłaściwe magazynowanie ładunków tego rodzaju może przyczyniać się do utraty ich ilości, a także jakości.

Właśnie dlatego w naszej firmie Buttimer przygotowaliśmy dla naszych Klientów pełną gamę nowoczesnych zbiorników na zboże, które pozwalają na efektywne przechowywanie tego rodzaju ładunków krótkoterminowo oraz długoterminowo. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Zbiorniki na zboże – płaskodenne i lejowe

Przeznaczone do przechowywania zbóż zbiorniki zapewniają materiałom tego rodzaju właściwą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, w tym między innymi przed szkodnikami oraz przed niekorzystnymi czynnikami pogodowymi – skrajnymi temperaturami, nadmierną wilgotnością.

W użyciu znajdują się:

  • zbiorniki zbożowe płaskodenne
  • zbiorniki zbożowe lejowe

Powyższe zbiorniki na zboże różnią się pomiędzy sobą swoją konstrukcją, a także przeznaczeniem, dlatego ich rodzaj dobiera się indywidualnie w zależności od celu danej inwestycji.

Płaskodenne zbiorniki zbożowe posiadają płaskie dno – najczęściej przeznaczone są do długoterminowego przechowywania dużych ilości zboża. Z kolei lejowe zbiorniki na zboże służą głównie do magazynowania ładunku na krótsze terminy. Są wyposażone w specjalny lej na dnie, który ułatwia rozładunek grawitacyjny do stojących pod nim pojemników.

Silosy – zbiorniki płaskodenne oraz lejowe są dostępne w różnych pojemnościach – od 50 metrów sześciennych do nawet 25 000 metrów sześciennych, dlatego można dopasować je indywidualnie do potrzeb Klienta. Wykonane z blachy falistej gwarantują ogromną wytrzymałość materiału i antykorozyjność przez długie lata.

Buttimer – najwyższej jakości zbiorniki na zboże

W naszej firmie Buttimer dostarczamy Klientom najlepszej jakości zbiorniki zbożowe o różnych typach konstrukcji.

Nasze silosy wyprodukowane są z wysokie klasy materiałów zapewniających wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne. Także stosujemy w nich zaawansowane rozwiązania, w tym między innymi specjalne systemy wentylacyjne, systemy monitorujące temperatury, systemy ułatwiające rozładunek. Dostarczamy także inne wyposażenie wspierające przechowywanie i transport zbóż.

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszą ofert oraz usługami, zachęcamy do skontaktowania się z nami – odpowiemy wyczerpująco na wszystkie z nich.

Buttimersilosy, zbiorniki zbożowe – zapraszamy Państwa serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą!


Wróć