Magazyny płaskie – najlepszej jakości magazyny nasion i magazyny zboża

W naszej firmie Buttimer oferujemy Klientom nowoczesne rozwiązania w dziedzinie magazynowania produktów sypkich produktów sypkich. Nasze magazyny nasion oraz magazyny zboża zapewniają optymalną ochronę dla przechowywanych w nich surowców, zabezpieczając je zarówno przed stratami ilościowymi, jak również jakościowymi, które wywołane są przez niekorzystne czynniki.

Zapewniamy pełną i fachową obsługę – od wykonania projektu aż do uruchomienia obiektów. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej!

Magazyny płaskie w przechowywaniu nasion i zbóż

W naszym asortymencie dostępne są magazyny płaskie – płaskodenne, które doskonale nadają się do magazynowania długoterminowego zbóż oraz nasion.

Możemy dostarczyć Państwu magazyn płaski zapewniający przestrzeń do przechowywania na poziomie od 49 metrów sześciennych do nawet 19 718 metrów sześciennych. Szeroka gama dostępnych pojemności pozwala na indywidualne dobranie zbiorników magazynowych do potrzeb konkretnych inwestycji.

Wszystkie magazyny płaskodenne są wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniających ochronę przed wilgocią oraz innymi niszczącymi czynnikami.

Dostarczamy także wyposażenie dodatkowe do magazynów, które zapewnia efektywniejszą i bezpieczniejszą obsługę ładunków. Są to między innymi zaawansowane systemy wentylacyjne, systemy monitorujące poziom temperatury w magazynach, systemy ułatwiające rozładunek przechowywanych zbóż i nasion.

Buttimer – nowoczesne magazynowanie towarów sypkich

Nasza firma Buttimer posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie magazynowania. Każdemu z naszych Klientów zapewniamy kompleksową obsługę dotyczącą przechowywania towarów, w tym przede wszystkim towarów sypkich, które są naszą specjalnością.

Współpracujemy z uznanymi producentami zbiorników magazynowych oraz innego rodzaju wyposażenia magazynowanego, w tym między innymi z duńską firmą Cimbria, której wyroby stosowane są dzisiaj wielu krajach na całym świecie.

Na bazie naszej szerokiej wiedzy i praktyki w branży dobieramy dla Klientów optymalne rozwiązania w dziedzinie przechowywania. Zapewniamy dostęp do usług projektowych, dostarczamy sprawdzone wyposażenie, prowadzimy montaż wraz z koordynacją oraz nadzorem prac montażowych, a także zajmujemy się uruchamianiem obiektów.

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi usługami oraz dostępnym u nas wyposażaniem, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Buttimer – magazyny płaskie magazyny zbożowe i na nasiona – zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!


Wróć